درباره ما

نمادگستران در سال 1389 توسط جمعی از فارغ التحصیلان رشته های فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف گسترش زیرساخت های مرتبط با سیستم های رایانه ای و شبکه های کامپیوتری تاسیس شد. این مجموعه با تمرکز بر مشاوره، طراحی و اجرای زیرساخت های پردازشی و ارتباطاتی در سازمان های دولتی و خصوصی به فعالیت خود ادامه داد. در سال 1390 این شرکت با معرفی برند ایرانی دوربین مداربسته ELM بر وسعت فعالیت خود افزود. برند ELM با تلفیق نیاز و سلیقه ایرانی و با بهره گیری از فناوری های کشورهای چین ، ژاپن و کره توانست خیلی زود جایگاه خود در صنعت سیستم های نظارتی و حفاظتی را بیابد. همکاری با بیش از 3000 مشتری شرکتی و صدها مشتری خانگی از جمله دستاورد های برند ELM در طول چند سال فعالیت خود می باشد.


تیم تحقیق و توسعه نمادگستران نارون با مطالعه دائمی بازار سعی در طراحی، تولید و ارایه بالاترین و برترین کیفیت برای مشتری سخت پسند ایرانی دارد. مهم ترین محصولات این شرکت به شرح زیر است:

دوربین مداربسته خانگی و اداری

دوربین مداربسته صنعتی

دوربین مداربسته کودک و سالمند

دوربین مداربسته Starlight

سیستم امنیت خانگی بیسیم DIY


حضور فعال نمادگستران نارون در نمیشگاههای داخلی و خارجی

about us2

شرکت نماد گستران نارون در راستای پیشبرد اهداف بلند مدت و آشنایی بیشتر همکاران و مصرف کنندگان با تکنولوژی ها و محصولات امنیتی این شرکت در نمایشگاه های معتبر سیستم های حفاظتی، امنیتی بین المللی و داخلی فعالیت های مفیدی را به عمل آورده است. نمایشگاه بین المللی تجهیزات امنیتی CPSE چین، نمایشگاه بین المللی Intersec دبی، نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی،امنیتی و ایمنی ایپاس تهران، نمایشگاه ایران SSE و نمایشگاه iSS از جمله نمایشگاه های فعال در این زمینه بوده است.

about us2


برخی از مشتریان نمادگستران نارون

about us2