مدلت را انتخاب کن
قیمت بگیر

 

ELM مجموعه‌ای از دوربین‌های مداربسته در انواع مختلف است. هر مدل یا دسته برای کاربرد خاصی ساخته‌شده است. همکاران غیر عضو که درخواست لیست قیمت دارند می‌توانند از گزینه‌های پایین صفحه نوع دوربین مداربسته موردنیاز خود را انتخاب نمایند و با ارسال مدل دوربین به واتس اپ فروش از قیمت محصولات به‌صورت موردی مطلع شوند.


همکاران VIP

 

شما می‌توانید به جمع اعضای رسمی ما نیز بپیوندید و از مزایای آن نیز بهره ببرید. برای عضو شدن می‌بایست اول به ما اعتماد کنید و با مشاوره رایگان ما 2 پروژه موفق نصب و راه‌اندازی کنید. انتخاب کنید، استفاده کنید و رضایت مشتری را دریافت کنید. و به جمع اعضای ما بپیوندید.

شرکت به اعضا امتیازاتی می دهد. لیست قیمت یکی از این امتیازات می باشد. ما در پروژه ها در کنارتان هستیم با تکیه بر تجربه خود و اعضا در سرتاسر کشور کار شما را ساده تر می نماییم.اگر به این شغل علاقه دارید و به دنبال یک برند خوب هستید از شما دعوت میکنیم تا به جمع اعضای ما بپیوندید.

ELM نیازی به تبلیغات ندارد. این برند همانند برند های معتبر دنیا با مشخصات فنی مشخص و قوی و سابقه 10 ساله خود معتبر میباشد. اِلم یک برند ثبت شده است و فقط به اعضا اجازه تبلیغات داده میشود. تبلیغات بدون مجوز عضویت غیر قابل قبول می باشد.هدف ما آموزش و فرهنگ سازی صحیح استفاده از محصولات خودمان است. رضایت مشتری و حمایت از اعضا اولویت ما است.


قیمت مصرف کننده

 

مشتری و مصرف کننده های محترم، قیمت های محصولات ما سراسری و مشخص می باشد. جهت استعلام قیمت از محصول خریداری شده میتوانند با ارائه فاکتور خرید از قیمت های مصوب مطلع شوند تا شک و شبهه ای نباشد.


لیست قیمت دوربین مداربسته ELM

لیست قیمت دوربین مداربسته AHDلیست قیمت دوربین مداربسته IP